ARCHITEKTURA
OBČANSKÉ STAVBY

Cílem občanských staveb je zajištovat občanskou vybavenost. Jde o budovy sloužící k prospěchu společnosti, mají společenské funkce. Stavební zákon mluví o veřejné infrastruktuře.
Dobrými příklady jsou školy, školky a další stavby určené pro vzdělávání, sportovní haly a tělocvičny, divadla, kina a další kulturní budovy. 

Některé stavby občanské vybavenosti mají větší důraz na komercializaci. Jsou to letiště a nádraží, restaurace, hotely a penziony, ale především prodejny a obchodní centra. Jejich primárním cílem je poskytovat prostor pro realizaci směny a naplňování poptávky.

Obecně ale nejde o stavby určené k trvalému bydlení.

ARCHITEKTURA
OBČANSKÉ STAVBY


Potřebujete vypracovat studii či projekt nového hotelu, administrativní budovy, kulturního centra nebo jiné občanské stavby? Po první konzultaci a analýze řešeného území, požadavků investora a možností dané lokality navrhneme koncept vašeho nového projektu. 

Koncept rozpracujeme do vámi požadovaného stupně projektové dokumentace (studie, DUR, DSP, DPS, DSPS) Je pro nás samozřejmostí, že projekt zpracujeme včetně veškerých potřebných průzkumů, výkazů výměr, rozpočtů a inženýrské činnosti.

Budujeme moderní občanské stavby na klíč. Stylové a s účelem. Nebojíme se výzev a nevšedních stylů. Naše stavba bude vždy originální a lidé si ji zapamatují. Jsme odborníci s letitými zkušenostmi.

ZAUJALI JSME VÁS?
POJĎME SE SEJÍT

 
ZavolatNapsat