ARCHITEKTI,
PROJEKTANTI
A STAVAŘI


Jsme sehraný tým architektů, projektantů a specialistů na realizaci staveb.

Jako společnost UP constructions máme za sebou více než deset let zkušeností a přes čtyři sta spokojených zákazníků. U nás najdete skutečné odborníky s dlouholetou praxí v oboru.

Společnost UNIVERS projekt byla založena v roce 1994. Hlavní činností byla projekce a realizace staveb ve státním i soukromém sektoru. V roce 2012 se Tomáš Valeský, architekt, a Zdeněk Kočí, stavební manažer, rozhodli osvěžit celý koncept firmy svou společnou vizí. Zaměřili se především na koncové zákazníky a rozšířili portfolio služeb o projekci vil, rodinných domů a o návrh kompletních interiérů na klíč.

Na přelomu let 2021/2022 se firma transformovala na UP constructions s.r.o. a začala se věnovat stavebnictví komplexně. Nabízí kompletní projektový management staveb, v rámci kterého provází investora stavbou od první skici až po předání klíčů k hotové nemovitosti. Rádi pomůžeme i vám.


 

Proč právě my? 

EFEKTIVNÍ
OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
S OTEVŘENÝM PŘÍSTUPEM

Vždy otevřeně komunikujeme a informujeme investora na rovinu o stavu probíhajícího projektu.


 

DODRŽOVÁNÍ DOHODNUTÉHO HARMONOGRAMU
A CENOVÉ NABÍDKY

Již dohodnutá řešení a cenové nabídky vždy platí.
Pracujeme efektivně a dle stanoveného termínu.


 

NADSTANDARDNÍ KOMUNIKACE
A SAMOZŘEJMĚ
PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Budete jednat s jedním subjektem,
který s vámi bude jednat na rovinu
a nalezne ideální řešení problémů.


 

NABÍZÍME JEDINEČNOST,
FUNKČNOST
A KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Od nákupu pozemku po předání klíčů.
Provázanost projekce a realizace.
Nabízíme efektivní a kreativní služby.
466
spokojených zákazníků
12
let praxe
558
bezesných nocí
63
obchodních partnerů

Baví nás architektura
a netradiční řešení

Baví nás výzvy a netradiční řešení a právě to je směr, kterým se chceme jako společnost ubírat.

Naší vizí je vybudovat silnou a stabilní firmu, která za sebou zanechá něco výjimečného a hodnotného. S klienty nás pojí vstřícnost a vzájemná důvěra, nebojíme se zodpovědnosti a nehledáme výmluvy. Naším cílem je všechny naše projekty dokončit tak, aby vždy zůstal spokojený klient, a tím se stále posouvat dál.

UP constructions

Ing. Zdeněk Kočí 

Ing. arch. Tomáš Valeský 

Jednatel
Hlavní projektový manažer

 


Projektový manažer s dlouholetou praxí v oboru. Již během studia na Stavební fakultě VUT v Brně nastoupil do firmy UNISTAV, kde se podílel na přípravě a realizaci řady rozsáhlých projektů.
 

Jednatel
Hlavní architekt


Autorizovaný architekt ČKA 05 020. Absolvent Fakulty architektury VUT v Brně. Zkušenosti nasbíral v předních brněnských ateliérech. Jeho doménou jsou komplexní architektonická řešení včetně návrhů a realizací luxusních interiérů.

Historie UP-I

Společnost UNIVERS projekt byla založena v roce 1994. Hlavní činností byla projekce a realizace staveb ve státním i soukromém sektoru. V roce 2012 jsme se rozhodli osvěžit celý koncept firmy coby dva noví partneři a specialisté ve svých oborech – Tomáš Valeský a Zdeněk Kočí. Měli jsme rozdílné vzdělání i zkušenosti, ale pojila nás společná vize. Zaměřili jsme se především na koncové zákazníky a rozšířili jsme portfolio služeb o projekci vil, rodinných domů a návrhu kompletních interiérů na klíč. Rádi pomůžeme i vám.

Na přelomu let 2021/2022 se naše firma transformovala na UP constructions s.r.o.


PortfolioKontakt

Doporučení našich klientů

Rekonstruovali jsme náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP constructions. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, ale kvůli nedostatku  času jsme se rozhodli využít jejich služeb i při realizaci. Rekonstrukce proběhla ve sjednaném termínu dle našich představ.
Hana Novotná, rekonstrukce bytu, Brno
Během téměř šestiměsíční rekonstrukce se vždy musí počítat se vznikem jak objektivních potíží, tak i způsobených oběma smluvními stranami, mě nevyjímaje. Klíčové však je, jak se dodavatel ke všem změnám během projektu postaví. Zde musím konstatovat, že pánové z UP byli vždy velmi korektní a féroví a jen doufám, že stejně oni hodnotí i mě. Svým přístupem jen potvrdili, že moje rozhodnutí bylo správné. S výsledkem rekonstrukce jak v architektonické, tak i ve stavební části jsem velmi spokojený a firmu UP jsem již doporučil několika svým známým.
Ladislav Obrovský, rekonstrukce RD, Žebětín
Společnost UP construcitons nám navrhla a zrealizovala interiér našeho obchodu se zdravou výživou. Výsledkem je krásně navržená prodejna a maximální spokojenost z naší strany. Služby UP doporučujeme. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků, jako jsem byla já a můj bratr.
Lucie Ondrášková, návrh interiéru obchodu Parkfit.cz
Po koupi bytu v novostavbě jsem ho potřeboval zařídit prakticky celý. Na odbornou práci mají být odborníci, tak jsem si najal architekta. I po třech letech bydlení stále oceňuji detaily a kvalitně odvedenou práci. Návštěvy chválí vzhled, já i příjemné užívání. Detaily, na které bych v životě nepřišel, kdybych měl byt navrhovat sám: místa spotřebičů, zásuvek, úložných skříní, sladění barev. Spolupráce s panem Valeským byla rozhodně profesionální a vstřícná.
Jakub Talaš, návrh a realizace interiéru bytu v Brně
Moje očekávání bylo získat od UP zajímavý návrh interiéru našeho bytu. Návrh UP mě zaujal, byl předložen v naplánovaném termínu. Překvapila mě kreativita a spolupráce celého týmu UP. Nejvíce bych vyzdvihla velmi dobrou komunikaci mezi námi a panem Tomášem Valeským, který koordinoval celý projekt. Služby UP vřele doporučuji, s výsledkem spolupráce jsme velmi spokojeni.
Miroslava Vágnerová, návrh a realizace interiéru byt, Brno
Michal Janeček, developerský projekt 10 RD a 2 BD

Napsali o nás

Majitel chtěl designový domov, přání se mu splnilo.

Majitel chtěl designový domov, přání se mu splnilo.

Byt byl od developera vybaven pouze podlahovými krytinami, interiérovými dveřmi, dlažbami, obklady a zařizovacími předměty. Záměrem architekta bylo navrhnout interiér v moderním designu, který bude zároveň praktický a uživatelsky příjemný. Projekt – od prvotního kontaktu s investorem až po předání hotového díla – se podařilo realizovat během necelého půl roku.
Detail
Byt po rodičích posloužil jako nový domov pro mladý pár

Byt po rodičích posloužil jako nový domov pro mladý pár

V bytě o dispozici 3+1 bylo potřeba provést kompletní rekonstrukci od výměny skladby podlah přes elektroinstalace, nový kotel a topná tělesa až po nové omítky a malby. Již v návrhu investor s architektem našli společnou řeč a podařilo se jim vytvořit příjemné a praktické bydlení v kombinaci s neotřelým a nadčasovým designem. Rekonstrukce probíhala ve dvou fázích. Fáze návrhu nového interiéru zabrala zhruba pět týdnů a samotná realizace potom trvala necelé tři měsíce.
Detail
Jednoduše zařízený byt pro mladý pár oživují výrazné barevné pruhy

Jednoduše zařízený byt pro mladý pár oživují výrazné barevné pruhy

Byt 2+kk v novostavbě bytového domu v Brně čekal na nové obyvatele a potřebné úpravy. Požadavkem mladého páru bylo navrhnout interiér v moderním a jednoduchém duchu s oživením výraznou barvou. Celá rekonstrukce trvala přibližně dva měsíce, a to včetně návrhu a výroby lakovaného nábytku na míru. Noví majitelé v bytě už spokojeně bydlí a užívají si moderní a praktický interiér.
Detail

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?
KONTAKTUJTE NÁS

 
ZavolatNapsat