ARCHITEKTI
A PROJEKTANTI


Jsme sehraný tým architektů, projektantů a stavebních specialistů. Jako společnost UP constructions za sebou máme více než deset let zkušeností a přes čtyři sta spokojených zákazníků. U nás najdete skutečné odborníky s dlouholetou praxí v oboru.

Co je naší předností? Baví nás výzvy a netradiční řešení. S klienty nás pojí vstřícnost a vzájemná důvěra. Nebojíme se zodpovědnosti, nehledáme výmluvy a plníme dohody! Že vše zde uvedené nejsou jen planá slova mohou potvrdit doporučení našich klientů. Pokud ani to nestačí k získání potřebné důvěry, stačí se podívat do portfolia.
 
 

Naše hodnoty

Historie

Doporučení našich klientů


Napsali o nás

Kariéra

 

Naše
hodnoty

 1. Hlídáme kvalitu
  Zvyšujeme úroveň výstavby v Česku. Nepodporujeme kompromisy na úkor funkce ani kvality. Stavíme se proti fušérství a špatně zrealizovaným stavbám. Dodržení správných postupů je pro nás otázkou cti. 
 2. Nebojíme se kreativních řešení
  Neomezujeme se přežitými dogmaty a bez předsudků nasloucháme nápadům a přáním našich klientů. Namísto výmluv hledáme cestu k vyřešení každého jejich požadavku.
 3. Co navrhneme, postavíme
  Nejraději tvoříme komplexní celky – od návrhu exteriéru po nejmenší detail v interiéru. S radostí vám pomůžeme i s realizací tak, aby vše běželo jako na drátkách.
 4. Věříme ve slušné jednání
  Bez hlubšího vztahu a vzájemné důvěry se pracuje těžko. Neblafujeme, neslibujeme nemožné a s našimi klienty i partnery jednáme na rovinu. Podmínky spolupráce máme nastaveny přehledně a transparentně.
466
spokojených zákazníků
12
let praxe
558
bezesných nocí
63
obchodních partnerů

UP constructions

Ing. Zdeněk Kočí 

Ing. arch. Tomáš Valeský 

Jednatel
Hlavní projektový manažer

 


Projektový manažer s dlouholetou praxí v oboru. Již během studia na Stavební fakultě VUT v Brně nastoupil do firmy UNISTAV, kde se podílel na přípravě a realizaci řady rozsáhlých projektů.
 

Jednatel
Hlavní architekt


Autorizovaný architekt ČKA 05 020. Absolvent Fakulty architektury VUT v Brně. Zkušenosti nasbíral v předních brněnských ateliérech. Jeho doménou jsou komplexní architektonická řešení včetně návrhů a realizací luxusních interiérů.

Historie UP-I

Společnost UNIVERS projekt byla založena v roce 1994. Hlavní činností byla projekce a realizace staveb ve státním i soukromém sektoru. V roce 2012 jsme se rozhodli osvěžit celý koncept firmy coby dva noví partneři a specialisté ve svých oborech – Tomáš Valeský a Zdeněk Kočí. Měli jsme rozdílné vzdělání i zkušenosti, ale pojila nás společná vize. Zaměřili jsme se především na koncové zákazníky a rozšířili jsme portfolio služeb o projekci vil, rodinných domů a návrhu kompletních interiérů na klíč. Rádi pomůžeme i vám.

Na přelomu let 2021/2022 se naše firma transformovala na UP constructions s.r.o.


PortfolioKontakt

KONTAKT

UP constructions s.r.o.

e-mail: [email protected]
IČ: 60724609
DIČ: CZ60724609
 

Ing. arch. Tomáš Valeský

jednatel
telefon: +420 773 450 100
e-mail: [email protected]

BRNO

Pechova 1595/5 
615 00 Brno-Židenice, ČR

 

PRAHA

Plzeňská 429/245 
15500 Praha 5 - Stodůlky, ČR  

ARCHITEKTURA

Ing. arch. Tomáš Valeský
telefon: +420 773 450 100
e-mail: [email protected]
 

PROJEKCE

Ing. Michaela Dražilová
telefon: +420 605 728 475
e-mail: [email protected]

REALIZACE

Ing. Martin Beneš
telefon: +420 725 388 633
e-mail: [email protected]

Doporučení našich klientů

Rekonstruovali jsme náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP constructions. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, ale kvůli nedostatku  času jsme se rozhodli využít jejich služeb i při realizaci. Rekonstrukce proběhla ve sjednaném termínu dle našich představ.
Hana Novotná, rekonstrukce bytu, Brno
Během téměř šestiměsíční rekonstrukce se vždy musí počítat se vznikem jak objektivních potíží, tak i způsobených oběma smluvními stranami, mě nevyjímaje. Klíčové však je, jak se dodavatel ke všem změnám během projektu postaví. Zde musím konstatovat, že pánové z UP byli vždy velmi korektní a féroví a jen doufám, že stejně oni hodnotí i mě. Svým přístupem jen potvrdili, že moje rozhodnutí bylo správné. S výsledkem rekonstrukce jak v architektonické, tak i ve stavební části jsem velmi spokojený a firmu UP jsem již doporučil několika svým známým.
Ladislav Obrovský, rekonstrukce RD, Žebětín
Společnost UP construcitons nám navrhla a zrealizovala interiér našeho obchodu se zdravou výživou. Výsledkem je krásně navržená prodejna a maximální spokojenost z naší strany. Služby UP doporučujeme. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků, jako jsem byla já a můj bratr.
Lucie Ondrášková, návrh interiéru obchodu Parkfit.cz
Po koupi bytu v novostavbě jsem ho potřeboval zařídit prakticky celý. Na odbornou práci mají být odborníci, tak jsem si najal architekta. I po třech letech bydlení stále oceňuji detaily a kvalitně odvedenou práci. Návštěvy chválí vzhled, já i příjemné užívání. Detaily, na které bych v životě nepřišel, kdybych měl byt navrhovat sám: místa spotřebičů, zásuvek, úložných skříní, sladění barev. Spolupráce s panem Valeským byla rozhodně profesionální a vstřícná.
Jakub Talaš, návrh a realizace interiéru bytu v Brně
Moje očekávání bylo získat od UP zajímavý návrh interiéru našeho bytu. Návrh UP mě zaujal, byl předložen v naplánovaném termínu. Překvapila mě kreativita a spolupráce celého týmu UP. Nejvíce bych vyzdvihla velmi dobrou komunikaci mezi námi a panem Tomášem Valeským, který koordinoval celý projekt. Služby UP vřele doporučuji, s výsledkem spolupráce jsme velmi spokojeni.
Miroslava Vágnerová, návrh a realizace interiéru byt, Brno
S UP jsme spolupracovali na znovuzískání propadlých stavebních povolení a aktualizaci projektové dokumentace rodinných domů. Spolupráce se mi velmi líbila a mé očekávání bylo tudíž beze zbytku naplněno. Dostalo se mi velmi korektního lidského přístupu. Nejvíce bych vyzdvihl velmi dobré složení týmu a jeho perfektní spolupráci. Dodržování dohodnutých termínů, velmi dobrá komunikace. To vše dohromady tvoří firemní kulturu, která musí být příjemná pro každého klienta UP.
Michal Janeček, developerský projekt 10 RD a 2 BD

Napsali o nás

Majitel chtěl designový domov, přání se mu splnilo.

Majitel chtěl designový domov, přání se mu splnilo.

Byt byl od developera vybaven pouze podlahovými krytinami, interiérovými dveřmi, dlažbami, obklady a zařizovacími předměty. Záměrem architekta bylo navrhnout interiér v moderním designu, který bude zároveň praktický a uživatelsky příjemný. Projekt – od prvotního kontaktu s investorem až po předání hotového díla – se podařilo realizovat během necelého půl roku.
Detail
Byt po rodičích posloužil jako nový domov pro mladý pár

Byt po rodičích posloužil jako nový domov pro mladý pár

V bytě o dispozici 3+1 bylo potřeba provést kompletní rekonstrukci od výměny skladby podlah přes elektroinstalace, nový kotel a topná tělesa až po nové omítky a malby. Již v návrhu investor s architektem našli společnou řeč a podařilo se jim vytvořit příjemné a praktické bydlení v kombinaci s neotřelým a nadčasovým designem. Rekonstrukce probíhala ve dvou fázích. Fáze návrhu nového interiéru zabrala zhruba pět týdnů a samotná realizace potom trvala necelé tři měsíce.
Detail
Jednoduše zařízený byt pro mladý pár oživují výrazné barevné pruhy

Jednoduše zařízený byt pro mladý pár oživují výrazné barevné pruhy

Byt 2+kk v novostavbě bytového domu v Brně čekal na nové obyvatele a potřebné úpravy. Požadavkem mladého páru bylo navrhnout interiér v moderním a jednoduchém duchu s oživením výraznou barvou. Celá rekonstrukce trvala přibližně dva měsíce, a to včetně návrhu a výroby lakovaného nábytku na míru. Noví majitelé v bytě už spokojeně bydlí a užívají si moderní a praktický interiér.
Detail

ZAUJALI JSME VÁS?
POJĎME SE SEJÍT

 
ZavolatNapsat