JSME ARCHITEKTI A PROJEKTANTI

ARCHITEKTURA JAKO VÁŠEŇ

Jsme projektanti a architekti, kteří se stavebnictví věnují už od svých školních let. Je to pro nás nejen práce, ale i zábava. Se svou praxí a studiem nabytými zkušenostmi jsme se rozhodli posunout firmu Univers projekt dál. Zaměřili jsme se především na koncové zákazníky, kterým nabízíme svoje služby na profesionální úrovni a rozšířili jsme portfolio o projekci rodinných domů a návrhu kompletních interiérů. Výsledkem je omlazená společnost UP, která nabízí svým zákazníkům komplexní služby od návrhu po realizaci, a to jak interiérů, tak exteriérů.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace

ZAČALO TO projekcí a REALIZACÍ STAVEB...

Zrod společnosti UP se datuje už od roku 1994. Po celých 18 let se UP zaměřoval především na projekční práce ve výstavbě a na realizace staveb ve státním i soukromém sektoru. UP má za sebou stavby občanské vybavenosti, skladové a výrobní haly, bytové domy nebo průmyslové stavby.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace

NADČASOVÉ  INTERIÉRY V NOVÉM DUCHU

S omlazeným kolektivem jsme se po roce 2012 pustili i do návrhů interiérů bytů, domů, obchodních prostor a kanceláří. Vždy vycházíme z předpokladu, že daný prostor – ať už je to kancelář nebo byt – bude sloužit vám. Vy sami, vaši zaměstnanci a zákazníci, všichni se v něm chcete cítit dobře.
Kontaktujte nás
Zobrazit informace

POZVEDNEME PROSTOR KOLEM VÁS

Prostřednictvím firmy UP chceme v první řadě splnit našim zákazníkům sny o jejich novém projektu – bez ohledu na to, jestli toužíte po drobném vylepšení či realizaci rozsáhlých plánů týkajících se jak exteriéru, tak interiéru.
Kontaktujte nás
Zobrazit informace

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přehrajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K NÁVRHU I REALIZACI INTERIÉRŮ / EXTERIÉRŮ
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Jozef Spurný - Praha

Od firmy Univers projekt jsem si nechal navrhnout a posléze i zrealizovat rekonstrukci bytu v panelovém domě. Naše spolupráce trvala od návrhu po předání zrekonstruovaného bytu cca 3 měsíce a po celou dobu ke mně zaměstnanci firmy přistupovali s ochotou a poradili spoustu chytrých řešení. S výsledkem jsem nad míru spokojený.

Jozef Spurný
Praha

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

ARCHITEKT BRNO

Pechova 1595/5
615 00 Brno-Židenice, ČR

+420 724 795 595

ARCHITEKT PRAHA

 Plzeňská 429/245,
15500 Praha 5 - Stodůlky, ČR

+420 773 450 100