BLOG
A NOVINKY

Blog

Co znamená "moderní dům"? Definic je několik

Sousloví "moderní dům" nebo "moderní bydlení" se užívají velice často a rády, ale jasná definice významu neexistuje. Nebo alespoň není ukotvena. A také záleží na lokalitě.
Přečíst celý článek
Blog

Byt či dům? Plusy i mínusy obou variant

Volbu vlastního bydlení řeší dříve či později každý z nás. To, jestli se rozhodneme pro byt, nebo dům, podstatně ovlivní nejen náš životní prostor, ale i další důležité aspekty v našem životě. Než si tedy zvolíte podobu svého bydlení, měli byste se podívat na určitá specifika, plusy i mínusy toho, co každá z možností přináší.  
Přečíst celý článek
Blog

Užitečné a designové prvky chytré domácnosti

S tím, co je to chytrá domácnost, vás patrně nemusíme nijak blíže seznamovat. Našli jsme pro vás však některé méně známé smart pomocníky, které mohou zvýšit komfort a vybavenost vašeho domova na ještě vyšší úroveň.
Přečíst celý článek
Blog

Proč mít projekt na míru, a ne řešení na klíč

Chcete si postavit nový dům a přemýšlíte, jestli je lepší mít projekt na míru, nebo řešení na klíč? Z vlastní zkušenosti víme, že ne všichni mají úplně jasno, jaký je v tom rozdíl.
Přečíst celý článek
Blog

Představujeme náš developerský projekt RODINNÉ DOMY "POD BABOU"

Projekt Pod Babou představuje nadstandardní rodinné bydlení na jihozápadním okraji města Kuřim. Lokalita je výjimečná jak svým umístěním v rámci Kuřimi, tak bezprostřední blízkostí k Brnu. 
Přečíst celý článek
Blog

Pasivní domy 01: Úvod. Než začnete plánovat

Úspora nákladů na vytápění, možnost dotace, ale i jisté riziko. Máte zájem o bydlení v pasivu? Tohle byste měli vědět, než se pustíte do projektu.
Přečíst celý článek
Blog

Co nepodcenit při výběru pozemku?

Výběr a koupě stavební parcely není žádný med. Sepsali jsme ty nejdůležitější aspekty, které byste při rozhodování určitě neměli opomenout.
Přečíst celý článek

BLOG


Do našeho blogu přispívají vybraní členové našeho týmu - architekti, projektanti, specialisté na technologie i výstavbu. Doufáme, že v něm najdete informace které vám usnadní dlouhou cestu za vysněným bydlením. 

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?
KONTAKTUJTE NÁS

 
ZavolatNapsat