Kontaktovat pomocí formuláře

Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přehrajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Doporučení našich klientů

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar

ARCHITEKT A PROJEKTANT

Při zpracování projektové dokumentace vil a rodinných domů přistupujeme ke každému projektu zcela individuálně. S investory vedeme diskusi ohledně jeho nároků a očekávání a v kombinaci s našimi zkušenostmi v projektování a architektuře dospějeme k nejlepšímu možnému výsledku.

BYTOVÝ DESIGNÉR

Koupili jste či plánujete rekonstrukci nového bytu? Aby nové bydlení bylo podle vašich představ, obraťte se na našeho bytového designéra. Ať už chcete navrhnout a zařídit byt v novostavbě nebo kompletně zrekonstruovat byt ve staré zástavbě, náš tým vám poskytne komplexní řešení.