ARCHITEKTURA
BYTOVÝCH DOMŮ

Bytový dům je takový, kde je více než polovina všech ploch určena k bydlení. Má více než 3 byty a společné prostory (např. vstupní haly, schodiště, výtahy, sklepy, garáže apod). Většinou má více než 2 nadzemní podlaží a může mít i více podlaží podzemních.

 

Při navrhování či projektování a realizaci bytových domů vždy bereme v úvahu veškeré místní regulativy, kapacity inženýrských sítí a případné místní omezení. Našim cílem je vždy dosáhnout co nejlepšího výsledku jak po kvalitativní, tak finanční stránce.

REALIZACE A NÁVRH BYTOVÝCH DOMŮ A OBČANSKÝCH STAVEB

Provedli jsme architektonické studie, navrhli a vybudovali množství rodinných domů, interiérů a občanských staveb. Nebojíme se projektů jakýchkoliv velikostí nebo rekonstrukcí. Vhodným příkladem je soubor rodinných domů Kuřim, který zahrnuje 10 bízkoenergetických domů. Z interiérů preferujeme ty moderní, protože nejlépe vystihují naše schopnosti a zkušenosti jakožto profesionály v určování moderních trendů. U komerčních projektů je to například návrh rekonstrukce interiéru Kabinetu Múz v Brně. Občanské stavby a jejich studie jsou kapitolami samy o sobě. Jejich využití bývá jiné, než pro trvalé obývání. Projdete-li si naše reference, několik zajímavých projektů občanských staveb najdete.

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?
KONTAKTUJTE NÁS

 
ZavolatNapsat