Mám zájem o podobné řešení

Vilabyty
Bučovice

Stupěň projektové dokumentace : architektonická studie (STS), Dokumentace pro společné povolení (DUR+DSP), Dokumentace pro provedení stavby (DPS), inženýrská činnost
2022
rok realizace
150
investiční náklady / mio Kč
Mám zájem o podobné řešení
Napište číslicemi "třidvajedna":
Vilabyty Bučovice
Vilabyty Bučovice
Vilabyty Bučovice
Vilabyty Bučovice
Vilabyty Bučovice
Vilabyty Bučovice
Pro předního brněnského developera jsme vypracovali kompletní projekt „Vilabyty Bučovice“. Jedná se o menší bytový dům s většími byty. Stavba je umístěna na kopci nad Bučovicemi dost daleko od hlavního tahu na Uherské Hradiště. Návrh stavby byl komplikovaný, protože se nachází v prudkém svahu, ale i tak se nám podařilo vytvořit objekt funkční, s dostatečným počtem parkovacích míst a s byty, které mají krásný výhled do okolí.

Dům tvoří šest sekcí: A - F, kde A je na jižní straně, v nejnižším místě objektu. Jednotlivé sekce jsou výškově posunuté, podle sklonu terénu. Tvarováním hmoty jednotlivých sekcí v úrovni přízemí vznikají u východní a jižní fasády atria. Druhé a třetí podlaží je vždy půdorysně menší - ve stylu ustupujících podlaží. Půdorysným členěním hmoty a výškovým řešením dům nabývá charakteru spíše řadové zástavby rodinných domů / viladomů. Na střechách tak vznikají obytné terasy a každý byt má vždy přístup na terasu či balkon, v přízemí atrium.
 
Materiálové řešení fasád je tvořeno kombinací bílých a šedých hladkých omítek a tmavě šedých rámů otvorů, klempířských a zámečnických prvků.
Skrýt text
Vilabyty Bučovice
Vilabyty Bučovice
Mám zájem o podobné řešení
Polyfunkční soubor Aušperský potok

Projekty z kategorie
Bytové domy

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?
KONTAKTUJTE NÁS

 
ZavolatNapsat