ARCHITEKTURA
PRŮMYSLOVÝCH STAVEB A HAL

Průmyslové stavby a haly jsou typem staveb, které slouží k výrobě, skladování nebo distribuci zboží a materiálů. Průmyslová architektura se vyvíjela v závislosti na technologickém pokroku, ekonomických podmínkách a estetických názorech. Musí splňovat řadu požadavků, kterými jsou funkčnost, bezpečnost, úspora nákladů, trvanlivost, energetická účinnost nebo ochrana životního prostředí.

 

Průmyslové stavby a haly mohou mít různé konstrukční systémy (např. ocelové, železobetonové, dřevěné nebo montované). Průmyslová architektura se projevuje také v různých stylových tendencích, například ve funkcionalismu, brutalismu nebo high-techu.

 

Průmyslové stavby a haly se považují za nedůležité nebo ošklivé, ale mohou mít historickou, kulturní nebo uměleckou hodnotu.

 

Poradíme vám, jak plánovat nebo rekonstruovat průmyslové stavby a haly tak, aby byly funkční, moderní a estetické.

 

REALIZACE PRŮMYSLOVÝCH STAVEB A HAL

Provedli jsme architektonické studie, navrhli a vybudovali množství rodinných domů, interiérů a občanských staveb. Nebojíme se projektů jakýchkoliv velikostí nebo rekonstrukcí. Vhodným příkladem je soubor rodinných domů Kuřim, který zahrnuje 10 bízkoenergetických domů. Z interiérů preferujeme ty moderní, protože nejlépe vystihují naše schopnosti a zkušenosti jakožto profesionály v určování moderních trendů. U komerčních projektů je to například návrh rekonstrukce interiéru Kabinetu Múz v Brně. Občanské stavby a jejich studie jsou kapitolami samy o sobě. Jejich využití bývá jiné, než pro trvalé obývání. Projdete-li si naše reference, několik zajímavých projektů občanských staveb najdete.

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?
KONTAKTUJTE NÁS

 
ZavolatNapsat