ARCHITEKTURA VIL
A RODINNÝCH DOMŮ

Moderní domy nevznikají samy od sebe. Je pravdou, že existuje množství projektových a stavebních firem, které mají katalogy plné typových domů. Jejich realizace nemusí být časově a finančně nic náročného, ale opravdu chcete mít stavbu podle univerzální šablony? Nehledě na to, že v případě jakékoliv úpravy na míru můžete narazit na velké obtíže.

U nás v UP constructions se těmito neduhy nesetkáte. Každé poptávce se věnujeme individuálně a architekturu tvoříme na míru. Pod našimi pery, pravítky a za pomoci nejmodernějších nástrojů vznikají úžasné stavební výtvory, které jsme schopni realizovat do poslední kostky.

Pracujeme dle jasného postupu a neustále komunikujeme s klientem, aby bylo výsledné dílo přesně podle představ zákazníka. Není nic jednoduššího, než se podívat níže na již realizované projekty a udělat si představu o naší práci. Za nezávazné kontaktování nic nedáte (jen chvíli času), tak proč nezačít svůj sen luxusního bydlení?

Potřebujete navrhnout
originální a funkční bydlení v rodinném domě?

Po první konzultaci a analýze řešeného území navrhneme koncept vašeho nového bydlení. Koncept rozpracujeme do vámi požadovaného stupně projektové dokumentace. Stavbu zrealizujeme. A to jak po stránce stavební, tak po stránce vybavení domu.
 
MÁM ZÁJEM O NÁVRH DOMU

ARCHITEKTURA VILY
A RODINNÉ DOMY


Při zpracování projektové dokumentace vil a rodinných domů přistupujeme ke každému projektu maximálně individuálně. S investory vedeme diskusi ohledně jeho nároků a očekávání a v kombinaci s našimi zkušenostmi dospějeme k nejlepšímu možnému výsledku.

Při práci využíváme nejmodernějších technologií, takže se na výstupu můžete těšit například na tolik oblíbené 3d vizualizace a virtualizace domu.

Rodinné domy projektované a budované pod značkou UP constructions patří mezi architektonické skvosty, které si každý vryje do své paměti. Nechceme budovat konvenční stavby, které vídáte v každém městě nebo vesnici. Specializujeme se na rodinné domy na klíč, které budou svým vzhledem a comfortem patřit mezi TOP nejen na českém trhu. Vy si takovou stavbu zasloužíte.