ARCHITEKTURA VIL
A RODINNÝCH DOMŮ

Potřebujete navrhnout
originální a funkční bydlení v rodinném domě?

Po první konzultaci a analýze řešeného území navrhneme koncept vašeho nového bydlení. Koncept rozpracujeme do vámi požadovaného stupně projektové dokumentace. Stavbu zrealizujeme. A to jak po stránce stavební, tak po stránce vybavení domu.
 
MÁM ZÁJEM O NÁVRH DOMU

ARCHITEKTURA VILY
A RODINNÉ DOMY


Při zpracování projektové dokumentace vil a rodinných domů přistupujeme ke každému projektu maximálně individuálně. S investory vedeme diskusi ohledně jeho nároků a očekávání a v kombinaci s našimi zkušenostmi dospějeme k nejlepšímu možnému výsledku.

Při práci využíváme nejmodernějších technologií, takže se na výstupu můžete těšit například na tolik oblíbené 3d vizualizace a virtualizace domu.

Rodinné domy projektované a budované pod značkou UP constructions patří mezi architektonické skvosty, které si každý vryje do své paměti. Nechceme budovat konvenční stavby, které vídáte v každém městě nebo vesnici. Specializujeme se na rodinné domy na klíč, které budou svým vzhledem a comfortem patřit mezi TOP nejen na českém trhu. Vy si takovou stavbu zasloužíte.