Projektant

Místo pracoviště: Brno
Zavedená stavební a projekční společnost se sídlem v Brně hledá nového člena týmu, který nám pomůže s prací na přípravě zajímavých projektů. Jsme zkušený tým stavařů, projektantů a architektů a aktuálně obsazujeme pozici Projektanta.

Nabízíme stabilní a dobře ohodnocenou práci s dlouhodobým výhledem. Nástup je možný ihned, ale po dohodě na Vás rádi počkáme.

Na co se můžete těšit a co vás čeká?
  • Projekce staveb v rozsahu investičních nákladů 10–150 mil. Kč i více
  • Můžete být u realizace od začátku až do konce (vlastní architektonické studie i stavební divize)
  • Realizace vlastních projektů, autorský dozor
  • Podpora profesního vzdělávání a růstu
  • Finanční bonusy z úspěšně a včas dokončených projektů
Budete se moci dále rozvíjet i sbírat další zkušenosti na pestré škále složitých projektů z našeho portfolia, od luxusních rodinných domů, přes administrativní budovy až po průmyslové i výrobní haly.

Co by měl ideální kandidát mít?
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru Stavebnictví
  • Praxi v projekční činnosti alespoň 3 roky
  • Znalost Microsoft Office
  • Pokročilá znalost práce AutoCADu
  • Znalost práce v Revitu výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Smysl pro detail a technické myšlení
  • Dobrou náladu
Proč právě k nám?
  • Nabízíme zázemí stabilní a seriózní společnosti
  • Jsme mladý a sympatický tým
  • V kanceláři volíme přátelský a férový přístup
  • Pracujeme tvrdě, ale umíme odpočívat a bavit se
  • Podporujeme další vzdělávání a nabízíme možnost seberealizace
  • Zajišťujeme kurzy angličtiny v sídle společnosti
  • K dispozici dáváme telefon, po zapracování firemní notebook
  • Pravidelná školení
  • Teambuilding, společné sportovní aktivity

Co dál?
Dočetli jste až sem? Cítíte se na práci u nás? Pošlete Váš životopis na [email protected] a dejte nám o sobě vědět.

Budeme se těšit na spolupráci!

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?
KONTAKTUJTE NÁS

ZavolatNapsat