Mám zájem o podobné řešení

NÁVRH INTERIÉRU LUXUSNÍHO OBÝVACÍHO POKOJE


Investor zakoupil starý rodinný dům ke kompletní rekonstrukci a našim úkolem bylo navrhnout originální interiér. Klient měl požadavek na jednoduchý funkční design blížící se minimalismu.

Mám zájem o podobné řešení
Napište číslicemi "třidvajedna":

NÁVRH INTERIÉRU LUXUSNÍHO OBÝVACÍHO POKOJE


Naše práce vždy začíná podrobným průzkumem řešeného prostoru. 

OBÝVACÍ POKOJ S DEKORAČNÍ STĚRKOU


Ústředním motivem prostoru je sádrokartonová nika zvýrazněná dekorační stěrkou a podsvícená LED páskem. Nika je rozdělená skrytou skříňkou pokrytou dekorační stěrkou na část pro ukládání dřeva do krbu a část pro umístění televizoru.

MODERNÍ OBÝVACÍ POKOJ S KRBEM


Motiv dekorační stěrky se v interiéru opakuje na krbu a v jídelně. V prostoru obývacího pokoje je navržen snížený SDK podhled zakončen světelnou rampou osazenou LED pásky. LED pásek je použit i pro nasvícení svislých ramp okolo krbu.

LUXUSNÍ KUCHYNĚ S TMAVOU PRACOVNÍ DESKOU


Na obývací pokoj navazuje kuchyně, kterou jsme ladili ve stejném duchu jako nábytek v obývacím pokoji. Tmavá pracovní deska, stejně jako tmavé dílce na nábytku v obývacím pokoji, je navržena v dekoru tmavé kouřové dýhy a tvoří zároveň i parapet k oknu.

MODERNÍ KUCHYNĚ SE SKLENĚNÝM OBKLADEM


Naproti pracovní desce do L jsou situovány vysoké skříně, v nichž je zabudována touba, mikrovlnka , lednice a spíž. Pro osvětlení pracovní desky jsme po konzultaci s investorem navrhli nad oknem probíhající polici, do které bude zabudován LED pásek.

PŘEDSÍŇ ODDĚLENÁ SKLENĚNÝMI DVEŘMI


Předsíň je od haly oddělená skleněnými dveřmi na výšku otvoru. Naproti vstupním dveřím jsme navrhli jednoduchý botník sloužící zároveň jako lavice na sednutí.

Mám zájem o podobné řešení
Návrh interiéru prostorné luxusní ložnice
NÁVRH INTERIÉRU RODINNÉHO DOMU V LUŽICÍCH

Projekty z kategorie
rezidenční interiéry

ZAUJALI JSME VÁS?
POJĎME SE SEJÍT

 
ZavolatNapsat