Mám zájem o podobné řešení

Rodinný dům s výhledem na Prahu


Neopatřit jedinečný pozemek unikátním bydlením a zároveň nevyužít potenciál výhledu na stověžatou Prahu by se téměř dalo označit za hřích!
 
Proto jsme navrhli dům, který svým moderním a vzdušným vzhledem očím imponuje stejně jako pohled na panorama české metropole. Vytvořili jsme podsklepený nadstandardní bungalov, který dokáže přetvořit každou chvilku v nezapomenutelný okamžik.

Mám zájem o podobné řešení
Napište číslicemi "třidvajedna":

Dispozice uzpůsobená rodinnému životu

 

Přestože venkovní pohled nasadil laťku vysoko, ani při vstupu do interiéru nebudou obyvatelé zklamáni. Ihned po vstupu do domu je možné se ubrat dvěma cestami, a to do nadzemního, nebo podzemního podlaží.

V podzemním podlaží je situována garáž, technická místnost a pokoj pro hosty. Prostor nadzemního podlaží se pak dělí na dvě části. Pravou část jsme koncipovali jako společenskou zónu, která zahrnuje kuchyň, jídelnu a obývací prostor. Naopak vlevo se nachází klidová zóna s ložnicí, dětskými pokoji, koupelnami a šatnami.
 

Skrýt text

Mimořádná terasa s impozantním výhledem

 

Součástí domu je samozřejmě i prostorná terasa ve formě konzoly, která je jako stvořená pro chvíle odpočinku. Míst k relaxaci je však na pozemku mnohem víc. Co takhle se při příjemném ovlažení v bazénu kochat pohledem na historii? I to je možné! Terasovitá zahrada s bazénem a venkovním posezením totiž obyvatelům bungalovu nabízí matičku Prahu jako „na dlani“.

Skrýt text

V jednoduchosti je výjimečnost

 

Co se týká vzhledu exteriéru, investor zcela jasně preferoval bílou barvu. To pro nás ale nebylo nijak omezující. Zvolili jsme bílou fasádu v kombinaci s hliníkem a venkovními žaluziemi, které dohromady vytvářejí jednoduchou, ale výjimečnou harmonii, jež skvěle podtrhuje jedinečnost pozemku.

Skrýt text
Mám zájem o podobné řešení
RODINNÝ DŮM NA SAMOTĚ U LESA
RODINNÝ DŮM V MODERNÍM STYLU

Projekty z kategorie
vily a rodinne domy