Mám zájem o podobné řešení

INTERIÉR RODINNÉHO DOMU V LUŽICÍCH


Návrh kompletního interiéru rodinného domu.

Mám zájem o podobné řešení
Napište číslicemi "třidvajedna":

SVĚTLÁ LUXUSNÍ KUCHYNĚ S JÍDELNOU


Kuchyni s jídelním koutem jsme navrhli v kombinaci bílého lesku a světlé dýhy běleného dubu. Veškeré spotřebiče a dřez jsou umístěny na zadní stěně, čímž jsme dosáhli toho, že velkorysý ostrůvek bude majitelům sloužit celý jako pracovní plocha. Přímo z kuchyně je přístupná prostorná klimatizovaná spižírna.

Skrýt text

OBYTNÝ PROSTOR S OBOUSTRANNÝM KRBEM


V prostorné jídelně jsme na přání investora navrhli velký jídelní stůl, který bude vyroben z kompaktní desky odstínově ladící se zádovým obkladem kuchyně a obložením krbu vynesen nerezovými podnožemi. Pod okno na zadní stěně jídelny bude umístěna komoda pro servis k jídelnímu stolu.

Skrýt text

JEDNODUCHÝ MODERNÍ OBÝVACÍ POKOJ S KRBEM


Do niky vedle krbu jsme umístili jednoduchou televizní stěnu s úložnými prostory a možností umístění elektroniky. Televize je zavěšena přímo na stěně mezi obývacím pokojem a jídelnou, do které bude instalován husí krk na protáhnutí kabelů do prostoru spodních skříněk, kde budou umístěny zásuvky.

Skrýt text

MODERNÍ LOŽNICE V PŘÍRODNÍCH BARVÁCH


Návrh designu ložnice jsme velkou měrou podřídili přáním investora. Požadavkem byla nadstandardně vysoká postel a použití tapety a doplňků v zelených odstínech.

Skrýt text

MODERNÍ LOŽNICE S KNIHOVNOU


Naproti posteli je navržena knihovna s částečně uzavřenými úložnými prostory. Z ložnice mají majitelé přímo přístupnou šatnu a vlastní sociální zařízení.

Skrýt text

KOUPELNA S MOZAIKOU


V koupelně přístupné z ložnice majitelů se nachází wc, sprchový kout a umyvadlo se skříňkou. Černo-bílá kombinace obkladů je oživena designovou mozaikou.

Skrýt text
Mám zájem o podobné řešení
NÁVRH INTERIÉRU RODINNÉHO DOMU V HRANICÍCH
Návrh interiéru rodinného domu v přírodních tónech

Projekty z kategorie
rezidenční interiéry