Mám zájem o podobné řešení

INTERIÉR V KOMBINACI ŠEDÉHO LESKU A DÝHY


Tento návrh interiéru rodinného domu se musel přizpůsobit již stávajícím vlastnostem a technologickým specialitám domu. Investor si přál moderní styl. Využili jsme kombinaci dýhy a šedého lesklého laku. 

Mám zájem o podobné řešení
Napište číslicemi "třidvajedna":

MODERNÍ kuchyň V kombinaci dýhy a šedého lesku

Kuchyně v rodinném domě je prostorná. Součástí je i ostrůvek s barem, u kterého se dá posedět. Nad částí linky je okno, které pouští do kuchyně dostatek světla.

Skrýt text

rohový krb se stěrkou


Vinylová podlaha má zabudované vytápění. Ve společenské části domu nechybí ani krb, tentokrát rohový, kolem kterého je dekorační stěrka barevně korespondující s interiérem.

Skrýt text

světelný podhled nad kuchyní


Linka v kuchyni je rozsáhlá a nabízí dostatek pracovní plochy pro přípravu a vaření. Spotřebiče jsou vestavěné a ladí s interiérem. 

Skrýt text

bar se skleněnou nohou


Varné centrum na ostrůvku je chytře skryto. Skříňky v kuchyni jsou bezúchytkové. Nad prostorem kuchyně je umístěna světelná rampa, která umožňuje mít více světel. 

Skrýt text

moderní sedací souprava


Do prostorného obývacího pokoje jsme navrhli velkou sedačku doplněnou o 2 křesla ve stejném designu. Na středu je pak konferenční stolek, který ladí s jídelním stolem a který umístěný na koberec s vysokým vlasem.
 

Skrýt text

stůl jako dominanta prostoru


Jídelně dominuje stůl se silnou deskou na nerezových podnožích. Ke stolu jsme navrhli světlé židle. Nad stolem je zavěšené svítidlo.

Skrýt text

ÚLOŽNý PROSTOR v části jídelny


U stěny v jídelně jsou navrženy skříňky a police na ukládání potřebných věcí. Police jsou podsvícené LED páskami.

Skrýt text

televizní sestava v rohu obývacího pokoje


Na stěně jsou podsvícené police, které korespondují s policemi z jídelny. V obýváku nechybí ani TV panel, nad kterým je umístěno plátno a naproti na stropě připevněný dataprojektor. 
 

Skrýt text

dominantní schodiště spojující beton a sklo


Z chodby vedou schody do patra. Jsou podsvícené LED pásky a z jedné strany uzavřené skleněným zábradlím. Na stěně je pak dekorační stěrka.
 

Skrýt text

podsvícená předsíňová stěna s posezením


V chodbě je umístěna předsíňová stěna, jejíž součástí je výklenek. Ten může sloužit pro zavěšení kabátu i pro usazení. 

Skrýt text
Mám zájem o podobné řešení
KOUPELNA S ČERVENOU MOZAIKOU

Projekty z kategorie
rezidenční interiéry