OBCHOD SE ZDRAVOU VÝŽIVOU PARKFIT

Další reference
Předchozí reference
OBCHOD SE ZDRAVOU VÝŽIVOU PARKFIT

obchod se zdravou výživou

V tomto případě se jedná o realizaci obchodu se zdravou výživou. Investoři nám nechali zcela volné ruce. Zaměřili jsme se na to, aby design korespondoval s posláním obchodu a zároveň splňoval náležitosti komerčních prostor. Před realizací jsme návrh na místě zaměřovali a vymýšleli to nejlepší řešení. Interiér obchodu se zdravou výživou jsme se rozhodli navrhnout v přírodním až rustikálním dekoru. Jako doplňkovou barvu jsme zvolili zelenožlutou.
 

Mám zájem o podobné řešení
Zobrazit informace
OBCHOD SE ZDRAVOU VÝŽIVOU PARKFIT

bílé a žlutozelené police ukotveny na trny

Obchod je rozdělen do dvou částí. Menší, kde je pult a zázemí pro prodávající a potom samotná prodejna. Police jsou na zdi upevněny trny a jsou bílé a zelenožluté. V prostoru jsou pak umístěny regály, které mají dřevěný obrys a vevnitř jsou bílé.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
OBCHOD SE ZDRAVOU VÝŽIVOU PARKFIT

logo obchodu osvetlné led páskem

Část pultu je ve žlutozelené barvě a tato část je vyvýšena pro lepší ovládání pokladny. Přední část pultu je osvícena LED páskem.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
OBCHOD SE ZDRAVOU VÝŽIVOU PARKFIT

MODERNÍ pult s úložným prostorem

Pult je umístěn přímo proti vchodovým dveřím. Ze strany, na kterou zákazníci nevidí, je pult přizpůsoben potřebám prodávajících. Jsou tam zásuvky a prostor pro nohy při sezení.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
OBCHOD SE ZDRAVOU VÝŽIVOU PARKFIT

JEDNODUCHÉ členění prostoru

Zelenožlutý pruh prostupuje celou prodejnou a navazuje ve stejné výšce. Regály jsou pohyblivé a dají se různě přizpůsobovat. Prodejnu si tak mohou majitelé měnit podle potřeby. 

Kontaktujte nás
Zobrazit informace

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přerajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar