NÁVRH INTERIÉRU KANCELÁŘE V BRNĚ

Další reference
Předchozí reference
NÁVRH INTERIÉRU KANCELÁŘE V BRNĚ

NÁVRH KANCELÁŘE V MODERNÍM STYLU

V ředitelské kanceláři nemůže chybět velký a praktický pracovní stůl. Deska pracovního stolu je využita zároveň jako úložný prostor v podobě skrytých výsuvů. Pracovní stůl má v prostoru ideální polohu z hlediska přirozeného osvětlení.

Mám zájem o podobné řešení
Zobrazit informace
NÁVRH INTERIÉRU KANCELÁŘE V BRNĚ

ŘEDITELSKÁ KANCELÁŘ S TELEVIZÍ A SEDAČKOU

Požadavkem investora bylo vytvořit v části kanceláře sezení s možností prezentace. Jelikož nebylo možno zasekat do zdi přívod elektrické energie k televizi, navrhli jsme jednoduchý nábytkový prvek na zakrytí kabelů.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
NÁVRH INTERIÉRU KANCELÁŘE V BRNĚ

KANCELÁŘ ŘEDITELE SE ZELENOU STĚRKOU

Nábytek je navržen v kombinaci bílého lesku a amerického ořechu, doplněné prvky z lamina v dekoru broušeného nerezu. Jedním z požadavků investora bylo do interiéru zakomponovat zelenou dekorační stěrku.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
NÁVRH INTERIÉRU KANCELÁŘE V BRNĚ

MODERNÍ KANCELÁŘ

Investor využívá dvě tiskárny, které chtěl mít snadno přístupné. Proto jsme jednu umístili na pracovní stůl a druhou na skříňku mezi okny, která zároveň slouží k uložení papírů.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přerajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar