MODERNÍ LOŽNICE DO NOVOSTAVBY V PRAZE

Další reference
Předchozí reference
MODERNÍ LOŽNICE DO NOVOSTAVBY V PRAZE

MODERNÍ LOŽNICE V KOMBINACI DUBOVÉ DÝHY A BÍLÉHO LESKU

Jedním s hlavních požadavků majitelky bylo umístění knihovny do ložnice. Jelikož byl prostor ložnice dostatečně velký, rozhodli jsme se knihovnu umístit do prostoru tak, aby opticky oddělila vestavěnou skříň od postele. Ložnice se tímto rozdělením zútulnila a zároveň byla zachována vzdušnost řešeného prostoru.

Mám zájem o podobné řešení
Zobrazit informace
MODERNÍ LOŽNICE DO NOVOSTAVBY V PRAZE

DETAIL KNIHOVNY V DÝZE A LAKU

Vzhledem ke konstrukci knihovny má majitel možnost volby, jak moc police zaplní a tím pádem prostor oddělí. Součástí instalace interiéru bude i osvětlení včetně nábytkových LED svítidel namontovaných do čela postele.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
MODERNÍ LOŽNICE DO NOVOSTAVBY V PRAZE

JEDNODUCHÝ ZAVĚŠENÝ PRACOVNÍ STŮL V LOŽNICI

Dalším z hlavních požadavků majitelky bylo umístit do ložnice pracovní stůl. Pro zachování vzdušnosti ložnice jsme navrhli jednoduchý zavěšený stůl, který slouží i pro umístění televize. V místech pracovního koutu má stůl hloubku 80cm a směrem od okna zužuje až na hloubku 30cm. Tímto tvarem jsme dosáhli zachování dostatku komunikačního prostoru kolem postele.
 

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
MODERNÍ LOŽNICE DO NOVOSTAVBY V PRAZE

DÝHOVANÁ POSTEL S ČALOUNĚNÝM ČELEM

Dýhované čelo postele plynule navazuje na spodní dýhovanou část knihovny. Tento pruh se potom opakuje ve stejné výšce i na posuvných dveřích vestavěné skříně. Na šířku matrací je na čele postele umístěn dílec očalouněný ekokůží ve světlém odstínu.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přerajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar