Mám zájem o podobné řešení

Interiér rodinného domu v přírodních tónech

 

Hlavním požadavkem investora byl moderní, čistý a klasický interiér odpovídající současné době. Jako materiály jsme proto zvolili materiály dýhu, lak a kámen. Využitý kamenný obklad působí rustikálně a skvěle dotváří celkový dojem interiéru.

Mám zájem o podobné řešení
Napište číslicemi "třidvajedna":

Luxusní obývací pokoj
s kamenným obkladem

 


V prostoru obývacího pokoje dominuje krb. Navrhli jsme jeho úpravu do konceptu obdélníků, kdy z tmavého vystupuje světlejší. Obdélníky jsou z keramiky, což je pro krb vhodný, odolný materiál. V prostoru mezi obdélníky vznikl prostor na ukládání dřeva.

Moderní krb
v kontrastu bílé a černé

 
Součástí obývacího pokoje je designové křeslo, které je umístěno poblíž krbu. Koncept obdélníků umožňuje využít prostory světlejšího jako police na knihy. Nad krbem jsou umístěná světla, i zde jsme využili koncept obdélníku. .

Kamenný obklad
za sedací soupravou

 
Nábytek v obývacím pokoji spolu ladí. Konferenční stolek obdélníkového tvaru, kde tmavý vystupuje ze světlého, kombinuje dýhu a matný lak a skvěle ladí s velkou tmavou pohovkou.

Moderní propojení
obývacího pokoje s kuchyní

 
Pohled z horní části domu odhaluje, že schodiště je navrženo ze stejného materiálu jako krb. Do otevřeného prostoru jsme navrhli skleněné zábradlí, které koresponduje s odlehčeným designem, který investoři požadovali.

Světlý kuchyňský kout
s detailem dýhy

 
V kuchyni jsme navrhli kombinaci matného laku a dýhy spolu s keramickým obkladem, který je odolnější než například kamenný obklad. Zádový obklad linky je částečně ze skla, vzniká tak čistší design. Horní skříňky jsou bez úchytek, u spodních jsme zvolili řešení zafrézovaných úchytek.

Keramická
pracovní deska

 
Linka přechází postupně v bar, v části, přes kterou je výhled do obývacího pokoje, jsme navrhli vyvýšený designový prvek. Ten ladí s celkovou koncepcí baru a linky, zároveň však kryje pracovní plochu.

Bar
v dekoru dřeva

 
Do baru ze strany obývacího pokoje jsme kromě vyvýšeného prvku navrhli také odkládací poličku. I ta souzní s konceptem obdélníků a umístit se do ní mohou třeba knihy nebo dekorace.

Designové osvětlení
nad jídelním stolem

 
Kuchyně přes linku a bar přechází plynule do jídelny. U baru jsme navrhli posezení, na žádost investora jsme do baru zakomponovali také vinotéku. Nad jídelním stolem na zdi je umístěna skříňka pro ukládání servisů či sklenic.

Světelná rampa
nad kuchyňským koutem

 
Nad linkou jsme navrhli světelnou rampa, která opticky odděluje kuchyň od zbytku prostor. Toto řešení je zároveň elegantním způsobem, jak zvýšit počet světel v kuchyni bez nutné úpravy původního stropu. Do rampy jsme umístili bodová světla a LED pásky.

Vinotéka
zabudovaná do kuchyňské linky

 
Do jídelny jsme navrhli velký masivní stůl na pokosech, který je ve stejném stylu jako nábytek ve zbytku prostoru a který je navržen tak, že nejsou vidět hrany. Z prostoru jídelny jde vidět jak do obývacího pokoje, tak i do horní části domu. Nad jídelní stůl jsme umístili designová svítidla.
Mám zájem o podobné řešení
NÁVRH INTERIÉRU RODINNÉHO DOMU V LUŽICÍCH
Návrh interiéru vily v Havlíčkově Brodě

Projekty z kategorie
rezidenční interiéry