Další reference
Předchozí reference
NÁVRH KOMERČNÍHO INTERIÉRU S PROSKLENÝMI PŘÍČKAMI

KOMERČNÍ INTERIÉR S PROSKLENÝMI PŘÍČKAMI

Při řešení dispozic komerčních interiérů ve velkých administrativních objektech je ideální variantou použití lehkých prosklených příček. V těchto případech často spolupracujeme s firmou Liko-s, která patří již řadu let na špičku mezi výrobci těchto systémů.

Mám zájem o podobné řešení
Zobrazit informace
NÁVRH KOMERČNÍHO INTERIÉRU S PROSKLENÝMI PŘÍČKAMI

NÁVRH INTERIÉRU S PROSVĚTLENOU CHODBOU

U tohoto návrhu jsme použili systém firmy Liko-s Micra II, který podtrhuje jednoduchost a čistotu námi navržených prostor.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
NÁVRH KOMERČNÍHO INTERIÉRU S PROSKLENÝMI PŘÍČKAMI

PROSKLENÉ PŘÍČKY V KOMBINACI S TAHOKOVEM

Skleněné příčky jsou zkombinovány s tahokovem, který jsme navrhli jako zajímavý a netradiční prvek tam, kde bylo potřeba skrýt nosné konstrukce budovy.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přerajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar