INTERIÉRY

Bytové domy

Interiéry
bytových prostor

 

Koupili jste či plánujete nákup nového bytu? Aby nové bydlení bylo podle vašich představ, obraťte se na společnost UP. Ať už chcete navrhnout a zařídit byt v novostavbě nebo kompletně zrekonstruovat byt ve staré zástavbě, náš tým vám poskytne komplexní řešení.
 

 
 Návrh a projekt interiéru  Realizace interiéru  Rekonstrukce interiéru

Vily a rodinné domy

Interiéry vil
a rodinných domů

 

Život v rodinném domě bývá snem mnoha lidí. Pokud patříte mezi ně, podívejte se na naše reference. Líbí se vám některá z našich prací? Kontaktujte nás a my pro vás zhotovíme návrh rekonstrukce už postaveného domu nebo návrh novostavby. A to jak interiér, tak exteriér.
 

 
 Návrh a projekt interiéru  Realizace interiéru  Rekonstrukce interiéru

Komerční prostory

Interiéry
komerčních prostor

 

Máte v plánu otevřít prodejnu se sportovním vybavením, obchůdek s bižuterií či si chcete zřídit rodinnou restauraci, ale nevíte, jaký interiér by nejvíce zapůsobil na vaše budoucí zákazníky? Možná to pravé najdete u nás – podívejte se na reference od zákazníků, kterým jsme realizovali komerční prostory a neváhejte se ozvat, rádi pomůžeme i vám.
 

 
 Návrh a projekt interiéru  Realizace interiéru  Rekonstrukce interiéru

Občanské stavby

Interiéry
občanských staveb

 

Společnost UP umí vyprojektovat, navrhnout a zrealizovat i rozsáhlé interiéry občanských staveb, jako jsou školy, knihovny, kulturní domy a další.
 

 
 Návrh a projekt interiéru  Realizace interiéru  Rekonstrukce interiéru

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přehrajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K NÁVRHU I REALIZACI INTERIÉRŮ / EXTERIÉRŮ
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Jozef Spurný - Praha

Od firmy Univers projekt jsem si nechal navrhnout a posléze i zrealizovat rekonstrukci bytu v panelovém domě. Naše spolupráce trvala od návrhu po předání zrekonstruovaného bytu cca 3 měsíce a po celou dobu ke mně zaměstnanci firmy přistupovali s ochotou a poradili spoustu chytrých řešení. S výsledkem jsem nad míru spokojený.

Jozef Spurný
Praha

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno