Další reference
Předchozí reference
STUDIE VÝSTAVNÍ PLOCHY FIRMY AZ PLOTOVÉ CENTRUM

VÝSTAVNÍ PLOCHA PŘED FIRMOU

Investor, se kterým jsme již dříve spolupracovali, nás oslovil s nabídkou spolupráce nad řešením části venkovních prostor sídla firmy, které měly být využity jako venkovní výstavní plocha nabízeného sortimentu.

Mám zájem o podobné řešení
Zobrazit informace
STUDIE VÝSTAVNÍ PLOCHY FIRMY AZ PLOTOVÉ CENTRUM

ALTÁNEK S VCHODEM DO VINNÉHO SKLÍPKU

Výstavní plocha může sloužit ke krátké relaxaci zákazníků a pro teambuildingové akce firmy. Součástí studie je částečná rekonstrukce stávajícího vchodu do vinného sklípku a návrh navazujícího lehkého dřevěného altánku s posezením.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
STUDIE VÝSTAVNÍ PLOCHY FIRMY AZ PLOTOVÉ CENTRUM

VÝSTAVNÍ PLOCHA S PARKOVÁNÍM PŘED FIRMOU

Naproti altánku jsme navrhli jednoduchý domek, který bude sloužit k prezentaci garážových vrat. Výstavní plocha je pro zákazníky přístupná přes parkoviště před firemní budovou.  

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
STUDIE VÝSTAVNÍ PLOCHY FIRMY AZ PLOTOVÉ CENTRUM

VÝSTAVNÍ PLOCHA PRO PREZENTACI PLOTŮ

Půdorys cest výstavní plochy vychází z tvaru dílce 3D plotu. Cesty jsou lemovány segmenty jednotlivých typů plotů z nabídky firmy.

 

Kontaktujte nás
Zobrazit informace

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přerajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar