Další reference
Předchozí reference
STUDIE RODINNÉHO DOMU V ZÁSTAVBĚ

STUDIE RODINNÉHO DOMU v zástavbě

Nízkoenergetický dům, který byl navržen na okraj města, kde dobře zapadl do městské zástavy. Dvě hmoty, které jsou využity, do sebe krásně zapadnou a na jedné straně tvoří přístřešek, který kryje část terasy s posezením. 
Mám zájem o podobné řešení
Zobrazit informace
STUDIE RODINNÉHO DOMU V ZÁSTAVBĚ

hlavní ložnice ve spodním patře 

Ve spodní části se nachází hlavní ložnice se sociálním zařízením a šatnou a také společenská část, ze které se dostanete jak na terasu, tak k bazénu. 
Kontaktujte nás
Zobrazit informace
STUDIE RODINNÉHO DOMU V ZÁSTAVBĚ

dětské pokoje v horním patře

V horní části, jejíž součástí jsou unikátně řešená okna umožňující výhled do nebe, jsou plánovány dětské pokoje se sociálním zařízením a pokoj pro hosty. 
Kontaktujte nás
Zobrazit informace
STUDIE RODINNÉHO DOMU V ZÁSTAVBĚ

dřevěný obklad domu

Dřevěná okna ladí s bílou fasádou a dřevěným obkladem, stejně jako s obkladem imitujícím cihly a lícovými cihlami.  Součástí studie je i oddělená garáž a od ní zastřešený přechod do domu.
Kontaktujte nás
Zobrazit informace

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přerajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar