Další reference
Předchozí reference
STUDIE RODINNÉHO DOMU S ŽEBROVÁNÍM

STUDIE RODINNÉHO DOMU S ŽEBROVÁNÍM

Tento rodinný dům byl navržen pro rozsáhlou parcelu na rovné ploše v blízkosti většího města. Na pozemek se vjíždí přímo z místní komunikace, nechybí ani garáž, která je uvnitř propojena s prostorem ve spodní části. Dům od komunikace odděluje gabionový plot, ve kterém je branka pro vstup pro pěší a automatická brána pro vjezd autem. 

Mám zájem o podobné řešení
Zobrazit informace
STUDIE RODINNÉHO DOMU S ŽEBROVÁNÍM

Nízkoenegretický rodinný dům

Dům se skládá ze 2 částí, které jsou na sobě, přičemž u spodní části se počítá s bílou omítkou, u horní pak s dřevěným obležením. V dolní části domu je umístěna hlavní ložnice s šatnou a vlastní koupelnou, dále technická místnost, obývací pokoj, kuchyně a jídelna. V horní části domu je pak klidová zóna, nachází se tam dětské pokoje a další ložnice s šatnou, dále pak balkony se skleněným zábradlím.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
STUDIE RODINNÉHO DOMU S ŽEBROVÁNÍM

žebrování nad terasou

Konzoly, vytváří nad domem ze dvou stran přístřešky. Na jeden z nich navazuje žebrování, které je nad terasou a bazénem. 

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
STUDIE RODINNÉHO DOMU S ŽEBROVÁNÍM

venkovní žaluzie

Na žebrování je možné přidat rolety na ochranu proti dešti či slunci a vytvořit tak větší krytý přístřešek vhodný pro posezení. Na všech oknech se počítá s venkovními žaluziemi. Dům je nízkoenergetický.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přerajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar