STUDIE RODINNÉHO DOMU, BÍLOVICE NAD SVITAVOU

Další reference
Předchozí reference
STUDIE RODINNÉHO DOMU, BÍLOVICE NAD SVITAVOU

STUDIE RODINNÉHO DOMU - POHLED Z ATRIA

Při každém návrhu bereme především v úvahu charakter, tvar a orientaci pozemku ke světovým stranám. V tomto případě se jedná o mírný jižní svah na kopci nad Bílovicemi nad Svitavou. Zadání investora bylo navrhnout rodinný dům s veškerým zázemím, dvojgaráží a vnitřním bazénem na jenom podlaží a samostatně přístupnou obytnou jednotkou v patře. Hmota a tvar rodinného domu vychází z tvaru pozemku a vytváří vnitřní soukromý prostor do zahrady. Obytné křídlo rodinného domu je orientováno na jihovýchod, který nabízí nejhezčí výhled do krajiny.

Mám zájem o podobné řešení
Zobrazit informace
STUDIE RODINNÉHO DOMU, BÍLOVICE NAD SVITAVOU

NÁVRH RODINNÉHO DOMU S VNITŘNÍM BAZÉNEM

V jihozápadním křídle domu se nachází jeho obytná část. Od jihozápadního křídla v němž je vnitřní bazén s vířivkou je oddělena jižně orientovanou zimní zahradou. Návaznost mezi vnitřním a vnějším prostorem zajišťují francouzská okna na celou světlou výšku místností. Horní patro potom tvoří samostatnou obytnou jednotkou 3+KK s vlastním odděleným vstupem a lodžií orientovanou na jih.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
STUDIE RODINNÉHO DOMU, BÍLOVICE NAD SVITAVOU

VIZUALIZACE RODINNÉHO DOMU S TERASOU Z JIHOAMERICKÉHO DŘEVA

Obytná část plynule přechází od kuchyně, přes jídelnu, do obývacího pokoje. Jídelna a obývací pokoj jsou odděleny oboustranným krbem. Z celé společenské zóny domu je velkými francouzskými okny umožněn přístup na venkovní terasu vyrobenou z jihoamerického dřeva. Umístění terasy, vzhledem k půdorysnému uspořádání domu, poskytuje majitelům dostatek soukromí a zároveň nejhezčí výhled z pozemku směrem do krajiny. Na společenskou zónu navazuje klidová zóna zakončená prostornou ložnicí s lodžií.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace
STUDIE RODINNÉHO DOMU, BÍLOVICE NAD SVITAVOU

NÁVRH EXTERIÉRU RODINNÉHO DOMU S VNITŘNÍM BAZÉNEM

Rodinný dům půdorysně vychází z tvaru pozemku. Jelikož se dům nachází na mírně svažité parcele, využili jsme prostor vzniklý pod klidovou zónou jako dílnu a prostorný sklep. V části s vnitřním bazénem je v tomto prostoru samotný bazén a technické místnosti pro umístění technologického zázemí bazénu a vířivky.

Kontaktujte nás
Zobrazit informace

VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přerajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Hana Novotná - Brno

S manželem jsme se rozhodli zrekonstruovat náš byt v centru Brna. Na internetu jsem narazila na firmu UP. Původně jsme chtěli pouze návrh a vizualizace interiéru, nakonec jsem se rozhodli využít služby UP i při realizaci a rozhodně nelitujeme. Ušetřili nám čas, vše perfektně zorganizovali a zrealizovali dle našich představ.

Hana Novotná
Brno

Karel Pospíšil - Kuřim

S rekonstrukcí a návrhem interiéru rodinného domu jsem se obrátil na společnost UP. Vše proběhlo bezproblémově a v termínu. Oceňuji osobní přístup po dobu návrhu interiéru, i při jeho realizaci.

Karel Pospíšil
Kuřim

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar