VIDEO - PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

 

Přehrajte si videa s průběhem spolupráce na zakázkách. Zjistíte, jaká je návaznost a postup zpracování projektu i časová náročnost. Objednat si u nás můžete jak celou zakázku, tak jenom některé dílčí části.

 
Projekt a realizace stavby
 
Návrh a realizace interiéru

Výhody spolupráce s námi

 
  • ZPRACOVÁNÍ PROJEKTU DO POSLEDNÍHO DETAILU
  • SVOJE PROJEKTY UMÍME I ZREALIZOVAT
  • KOMPLEXNÍ SLUŽBA OD ZADÁNÍ PO PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA
  • NAVRHNEME VÁM FUNKČNÍ A KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K NÁVRHU I REALIZACI INTERIÉRŮ / EXTERIÉRŮ
  • PLNÍME PŘEDEM DOHODNUTÉ TERMÍNY

Doporučení našich klientů

Tomáš Nejtek

Zakoupil jsem hrubou stavbu rodinného domu a začal hledat architekty, kteří by byli schopni dům uzpůsobit nárokům mé rodiny. Na internetu mě zaujaly realizace firmy UP. Po první schůzce jsem se s nimi rozhodl navázat spolupráci a jsem za to rád. Po celou dobu naší spolupráce vše probíhalo na profesionální úrovni.

Tomáš Nejtek

Žaneta Kňůrová

S manželem jsem si koupili pozemek nedaleko Brna. Na doporučení kamarádky jsem se rozhodli oslovit firmu Univers projekt, která nám udělala projekt domu dle našich představ a vyřídila vše potřebné kolem projektu. Spolupráce byla bezproblémová a Univers projekt budu ráda doporučovat dále.

Žaneta Kňúrová

Vlastimil Špinar

Když jsem se rozhodl zrekonstruovat svůj rodinný dům, narazil jsem na problém při výběru důvěryhodné stavební firmy, která by rekonstrukci provedla. Až s firmou UP bylo jednání od počátku solidní a nic se na tom nezměnilo ani v průběhu realizace a po ní.

Vlastimil Špinar